Par blogu

Esmu ļoti priecīga par mūsu līdzšinējām tikšanās reizēm manā blogā:
http://intajurmale.blogspot.com/kur arī turpmāk varēsi sekot līdzi maniem jaunumiem dažādu smukumlietu tapšanā.
Taču, iespējams, Tev jau sen zināms arī par manu ceļošanas prieku. Jau zini, ka šad un tad saorganizēju kādu tuvāku vai tālāku ceļojumu, aicinot draugus, radus un domubiedrus! Ļoti priecājos, ka interese ir liela un pieaugoša. Nu, lūk, tieši tādēļ nolēmu izveidot šo blogu "Inta ceļo!", kur turpmāk tādā kā AFIŠAS FORMĀTĀ Tevi labprāt informēšu par plānotajiem ceļojumiem, gadījumam, ja arī Tu kādā no tiem vēlēsies pievienoties!

Tu jau zini, visbiežāk ideja rodas pēkšņi, taču ir arī ilgāku laiku izsapņotās. Bet jebkurā gadījumā bez zinošiem palīgiem neiztikt, tādēļ katra ceļojuma izstrādē pilnīgi noteikti palīgā aicinu speciālistu - gidu. Par tālāko Tu jau zini - piedāvājums tiek izsūtīts uz visām pusēm, lai katrs, kuram ceļošana patiesi sagādā prieku un patikšanu, varētu pievienoties!
Centīšos, protams, lai viss būtu skaisti un glīti, tomēr pirmajā vietā lai paliek ceļošanas vieglums un pozitīvo emociju uzkrājums, ieguldot tajā pēc iespējas mazāk naudiņas, malā atstājot smalkās ekstras, bet baudot mirkli un visu, kas Dieva dots pasaulei!

Ja vien vēlies - nāc un lasi atkal, ceļojumi būs!!!

P.S. Ak, jā, ceru, neiebilsti, ka uzrunāju Tevi uz "TU" :)